Пам’ять святого рівноапостольного князя Володимира. День Хрещення Русі

28 липня 2016 р., у день пам’яті рівноапостольного великого князя Володимира, День Хрещення Русі, Блаженніший Митрополит Київський і всієї України Онуфрій звершив Божественну літургію на соборній площі Святої Успенської Києво-Печерської Лаври.

Високопреосвященніший Архієпископ Ніжинський і Прилуцький Іриней у сонмі архієреїв співслужив Його Блаженству.

За богослужінням згідно з рішенням Священного Синоду УПЦ відбулося прославлення в лику святих відомого афонського подвижника та палкого поборника Православної віри преподобного Іоанна Святогорця (Вишенського).

Після читання Святого Євангелія Блаженніший Владика звернувся до численної пастви зі словом проповіді.

По завершенні богослужіння Блаженніший Митрополит Онуфрій привітав усіх вірних Української Православної Церкви з Днем Хрещення Русі.

За матеріалами офіційного сайту КДАіС